KURUMSAL EĞİTİMLER

KURUMSAL EĞİTİMLER

KURUMSAL EĞİTİMLER

tablo7

Kurumlara Yönelik Genel İngilizce Eğitim Programları

Uluslararası alanda iş ilişkileri kurmak, büyümek ve globalleşmek için, dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırıyor. Bu sebeple Avrupa Lisan Yabancı Dil Kursu’nda kursiyer profilinde şirket çalışanları önemli bir yer tutar.

Şirketlere uyguladığımız eğitimler başlıca In – House  (Şirket İçi Eğitimler) ve şirket çalışanlarına yönelik Şubemizde Verilen Eğitimler olmak üzere ikiye ayrılır. Şirket çalışanlarına yönelik Şubelerimizde verilen eğitimler de kendi içinde Kapalı Grup Eğitimler ve Şube İçi Eğitimler olarak tanımlanmıştır.

Kurumsal eğitim alanındaki çözüm ortaklıkları ile geçmişten bugüne Türkiye’nin önde gelen birçok markasına eğitim çözümleri sunmaktadır.

Hangi eğitim programı seçilirse seçilsin tüm eğitimler boyunca kurumlara öğrencilerin devam – devamsızlığı, başarı ve genel performansları konusunda düzenli raporlar sunulur.

Kurumsal eğitim anlaşma kapsamındaki kursiyerlerimiz şubemizdeki ücretsiz aktivite programlarımızdan da yararlanabilirler.

In – House (Şirket İçi)  Eğitimler

Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.

Gruplar oluşturulmadan önce seviye tespit sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. Eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devam, başarı ve genel performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubemizdeki ücretsiz aktivite programlarından yararlanabilirler.

Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır. Diğer gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Avrupa Lisan Yabancı Dil Kursu tarafından temin edilir.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler

Şirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

Kapalı Grup Eğitimler

Şirket çalışanları şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubemizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir.

Şube İçi Eğitimler

Şirket personeli standart Avrupa Lisan Yabancı Dil Kursu sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

Şirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Bu seviye tespit sınavları ile şirket personelinin dinleme, konuşma, okuma, yazma ve gramer bilgileri danışman ve eğitmenlerimizce ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce seviyeleri belirlenerek sertifikalandırılır.

Belirli periyotlarla güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce seviyeleri ölçülerek varsa eğitsel ihtiyaçları şirketin ve çalışanın ihtiyaçları doğrultusunda giderilmek üzere belirlenir.  Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur.